Sitis Ofis Mobilyaları

Ofis Mobilyası

Sitis Ofis, 40 yılı aşkın süredir ofis mobilyası sektö­ründe hizmet veren bir firmadır. Sektörde edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile değişen talepleri karşıla­yabilmek adına yetenekli ve tecrübeli tasarım ekibiy­le zamana meydan okuyan ürünler tasarlamaktadır. Özenle tasarladığı bu ürünleri Avrupa’dan ithal son teknoloji makine parkına sahip fabrikasında, konu­sunda uzman üretim kadrosu ile üretmektedir.

Süren varlığını dinamizm ile birleştiren Sitis Ofis yur­tiçi ve yurtdışındaki yaygın bayi ağı ile sektördeki seçkin ofis mobilya perakendecileri ve proje firmaları ile işbirliği yapmaktadır.

İşte Sitis Ofis’in hikayesi;

Kurucumuz Sabri Çöl, çalışmak için gittiği Almanya’da fonksiyonel olarak düzenlenen ofis mobilyalarının çalışanlar üzerinde etkili olduğunu gözlemlemiştir.

Gözlemlerini faaliyete geçirmek üzere Türkiye ‘ye dönüş yapmıştır.

Kurucumuz Sabri Çöl ’ün oğlu Mehmet Çöl, küçük yaştan beri babasının yanında sektör tecrübesi ka­zanmıştır. Bu sürede öğrendiği bilgi ve deneyimler sayesinde firma içerisinde yetki sahibi olmaya başla­yan Çöl, gelişen teknolojiye ayak uydurarak endüst­riyelleşme konusundaki ilk adımları atmıştır.

1998 yılında çalışma hayatında verimi en yüksek se­viyeye çıkaracak çözümleriyle hızla büyüyen işlet­me, kurumsallaşma yolculuğuna başlamıştır.

Türkiye’de düzenlenen yarışma sonucunda Sitis Ofis ismini alan firmamız; sektörde kendisinden sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Globalleşen dünya ve bunun getirmiş olduğu yeniliklere hızla ayak uyduran Sitis Ofis; Avrupa’dan ithal son teknoloji makine parkına sahip fabrikasın da konusunda uzman kadrosu ile üretime başlamıştır.

Bilinirliğini ve ticaret hacmini her geçen gün arttıran firmamız uluslararası alanda hizmet vermek için ilk uluslararası ticaret hamlesini gerçekleştirmiştir. Av­rupa’nın ve Orta doğunun birçok ülkesine ihracat yapmaya başlamıştır.