Cnr İmob 2019 Mobilya Fuarı

CNR IMOB-15 Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı yeni rekorlara kapılarını açtı. 6 gün süren fuar süreci boyunca 1,2 milyar dolarlık ihracat sözleşmesi yapıldı.

Binden fazla katılımcı yer alan fuarda, 38 bin 816 yabancı olmak üzere, 122 516 ziyaretçiye ev sahipliği yapıldı. Yaşanan yoğunluk nedeni ile 500 firma dışarıda kaldı.

Sitis Ofis olarak her yıl olduğu gibi bu yılda fuarda yer almanın ve 131 ülkeden gelen ziyaretçiyi ağırlamanın gururunu yaşadık. Özgün tasarımları kaliteli üretim ile bir araya getiren firmamız, yurt içi ve yurt dışındaki yaygın bayi ağı ile yeniden bir araya gelmenin ve kurmuş olduğu yeni temasların mutluluğunu yaşadı.

Üretici firma olmamızın vermiş olduğu üretim avantajlarımız sayesinde tasarım ofis, büro mobilyalarımızı, depolama ünitelerimizi ve yönetici ve bekleme koltuklarımızı ziyaretçilerimize tanıttık. Yıl içinde yaptığımız otel mobilyası, ofis projeleri, yurt mobilyaları gibi projeli işleri yurt için de ve yurt dışındaki bayilerimize gösterdik. Grafik tasarım ekibimiz sayesinde ürün yerleştirme, proje sunumu, 3D render görseller ve özel alan modellemeleri gibi birçok hizmeti müşterilerimize sunduk.